Confirmed users
1,235
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| Mihai Pop | | Mihai Pop | ||
| Alcatel One Touch 8008D(Android 4.1.2) | | Alcatel One Touch 8008D(Android 4.1.2) | ||
| | | Beta Tinderbox | ||
| March 27th, 2014 | | March 27th, 2014 | ||
| ''' | | '''PASS''' | ||
| ''' | | '''PASS''' | ||
|- | |- | ||
| Mihai Pop | | Mihai Pop | ||
| Samsung Galaxy Tab(Android 4.0.4) | | Samsung Galaxy Tab(Android 4.0.4) | ||
| | | Beta Tinderbox | ||
| March 27th, 2014 | | March 27th, 2014 | ||
| ''' ''' | | '''PASS''' | ||
| ''' ''' | | '''PASS''' | ||
|- | |||
| Mihai Pop | |||
| Alcatel One Touch 8008D(Android 4.1.2) | |||
| Aurora Latest | |||
| March 27th, 2014 | |||
| '''PASS''' | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |||
| Mihai Pop | |||
| Samsung Galaxy Tab(Android 4.0.4) | |||
| Aurora Latest | |||
| March 27th, 2014 | |||
| '''PASS''' | |||
| '''PASS''' | |||
|- | |- | ||
| Ioana Chiorean | | Ioana Chiorean |