93
edits
(→IT) |
|||
Line 209: | Line 209: | ||
| | | | ||
| https://wiki.mozilla.org/Contribute/Recognition | | https://wiki.mozilla.org/Contribute/Recognition | ||
|- | |||
| Mitchell Baker | |||
| Executive Chair | |||
| NetMundial, Brazil keynote | |||
| San Francisco | |||
|No | |||
| http://www.hastac.org/blogs/herrcafe/2014/04/25/lima-s%C3%A3o-paulo-icann-hastac-and-marco-civil-da-internet | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits