Confirmed users
38
edits
(added part 1 of the sheriffs team) |
(added part 2 of the sheriffs team) |
||
Line 234: | Line 234: | ||
|'''Andrei Ciure<br>Code Sheriff<br>irc: andrei_ciure_''' | |'''Andrei Ciure<br>Code Sheriff<br>irc: andrei_ciure_''' | ||
|'''Arthur Iakab<br>Code Sheriff<br>irc: arthur_iakab''' | |'''Arthur Iakab<br>Code Sheriff<br>irc: arthur_iakab''' | ||
|- | |||
|'''Bogdan Tara<br>Code Sheriff<br>irc: bogdan_tara''' | |||
|'''Cosmin Sabou<br>Code Sheriff<br>irc: cosmin_s''' | |||
|'''Cristian Brindusan<br>Code Sheriff<br>irc: CristianB''' | |||
|} | |} | ||