Confirmed users
38
edits
(added part 2 of the sheriffs team) |
(added part 3 of the sheriffs team) |
||
Line 238: | Line 238: | ||
|'''Cosmin Sabou<br>Code Sheriff<br>irc: cosmin_s''' | |'''Cosmin Sabou<br>Code Sheriff<br>irc: cosmin_s''' | ||
|'''Cristian Brindusan<br>Code Sheriff<br>irc: CristianB''' | |'''Cristian Brindusan<br>Code Sheriff<br>irc: CristianB''' | ||
|- | |||
|'''Cristina Coroiu<br>Code Sheriff<br>irc: ccoroiu''' | |||
|'''Dorel Luca<br>Code Sheriff<br>irc: dluca''' | |||
|'''Eliza Balazs<br>Code Sheriff<br>irc: ebalazs_''' | |||
|} | |} | ||