Confirmed users
64
edits
Robodesign (talk | contribs) (added myself) |
No edit summary |
||
Line 75: | Line 75: | ||
| [http://incompleteness.me/mozblog/ incompleteness.me/mozblog] | | [http://incompleteness.me/mozblog/ incompleteness.me/mozblog] | ||
| [https://mozillians.org/en-US/113cb8656c Link] | | [https://mozillians.org/en-US/113cb8656c Link] | ||
| | |||
|- | |||
| Mike Ratcliffe | |||
| mratcliffe | |||
| [http://twitter.com/ratcliffe_mike @ratcliffe_mike] | |||
| [http://www.flailingmonkey.com/ flailingmonkey.com] | |||
| [https://mozillians.org/en-US/mikeratcliffe Link] | |||
| | | | ||
|- | |- |